האתר של אבנר שילה

כמה חדשות טובות בעניין ריפוי מסרטן

שלום לכם יקרים

אני רוצה לשתף אתכם בכמה חדשות טובות.

השבוע התוודעתי לכמה מקרים מעודדים, שעניינן דווקא קשור למחלת הסרטן. למען הדיוק, המקרים שהגיעו אלי השבוע, עניינם בעצם באפשרות לריפוי סרטן.

אלו המקרים: שני מטופלים שלי, חולי סרטן לשעבר, הודיעו לי השבוע שהם מפסיקים להגיע לפגישות איתי, כיוון שבבדיקות רפואיות האחרונות והמעודכנות ביותר לא התגלו עדויות לסרטן בגופם.

אצל שני המטופלים האלו הסרטן התגלה בחודשים האחרונים בבדיקות רפואיות. אצל שניהם, לא התחילו עדיין טיפולים רפואיים (כימותרפיה וניתוחים). המטופלים האלו החליטו להקדים לטיפול הרפואי טיפול עצמי בעזרת דמיון מודרך, תזונה, עבודה רוחנית ונפשית. המטופלים מתכוונים להמשיך בעבודת הריפוי העצמי.

בנוסף, התקשרה אלי מטופלת, עם גידול סרטני חוזר באזור החזה. בבדיקה האחרונה והמעודכנת הסתבר כי הגידול הצטמק בשני שליש לעומת גודלו לפני כחודשיים. המטופלת נעזרת בדיסק הדמיון המודרך שלי "נהר האור" וכן בעבודה רגשית ורוחנית. גם היא לא השתמשה ולא נעזרה בתקופה זו בתרופות קונבנציונליות.

לשלושה מקרים אלו, מן השבוע האחרון, נוספו עוד שתי פגישות עם מטופלות לשעבר, שעבדתי איתן לפני 7-10 שנים, מטופלות אלו הבריאו. וממשיכות את חייהן בבריאות.

רגשות של סיפוק ושמחה מילאו אותי, גם כתוצאה מהעדויות על תהליכי ההבראה, וגם מעצם המודעות לאפשרויות השונות של הבראה מסרטן, ולתוצאות הברוכות שיש, לעיתים, למפגש עם הסרטן.

זה הזמן להודיע על פתיחת ההרשמה לקורס נוסף בהנחייתי, קורס להכשרת מטפלים (ליווי רגשי ורוחני) לחולי סרטן. הקורס יתקיים בשנה הקרובה במרכז תל- אביב. אפשר להתחיל להתעניין ולהירשם. פרטים על הקורס יפורסמו בקרוב.

 אני ממשיך לטפל בקליניקות שלי בכפר ורדים ובתל-אביב. אתם מוזמנים להגיע ולקבל טיפול ועידוד להמשך תהליך ההבראה שלכם, הבראה מכל מה שמציק לכם, גופנית רגשית או נפשית.

באהבה

 אבנר שילה
טל' נייד: 0545868893

הוספת תגובה